+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37 126
+38 (066) 89 34 540
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Луганськ | (Луганська область) 669++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
4 шт.

Замовлення і доставка квітів Луганськ - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Луганськ без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Луганськ. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
636 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
450 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
426 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
450 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
425 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
507 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
532 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
556 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
657 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
594 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
634 грн.
   
троянда 9 шт., лента
491 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Луганськ вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Квіткові композиції можуть розмалювати яскравими кольорами самий похмурий день. Вони можуть стати найкращим доповненням до подарунку близький людині, колезі чи батькам. Крім того замовити квіти по Луганську можна без будь-якого приводу. В такому випадку вони стануть приємним подарунком і зможуть подарувати яскраві емоції. Грамотний вибір постачальника Варто знати, що доставка квітів Луганськ – це послуга, яка пропонується багатьма організаціями. Однак к вибору постачальника квіткових композицій варто підходити з максимальною увагою. Справа в тому, що конкуренція в цьому сегменті ринку дуже велика. Тому не варто робити покупку в першому-ліпшому місці. Довірившись недобросовісним продавцям, можна придбати квіти, що не будуть свіжими і вже на наступний день втратять свій чудовий зовнішній вигляд. Завітавши до нашого інтернет-магазину, кожна людина зможе вибрати для себе свіжі квіти найвищої якості. Наша компанія гарантує, що доставка квітів в Луганську буде виконана в найкоротші терміни. Крім того кожен покупець буде приємно здивований доступною вартістю квіткових композицій, виконаних талановитими флористами. В каталозі нашої компанії представлений колосальний вибір самих різноманітних квітів – троянди, тюльпани, хризантеми, гербери. Завітавши до інтернет-каталогу квітів, кожна людина з легкістю зможе вибрати для себе найкращу композицію. Ця процедура займе не більше 10 хвилин. Сьогодні доставка букетів в Луганську – це чудова можливість виразити свої щирі почуття, привітати зі святом, попросити вибачення чи сказати слова щирої любові. На сайті компанії можна придбати як окремі квіти поштучно, так і замовити чудові квіткові композиції від талановитих флористів.

Доставку квітів Луганськ - (Луганська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»